La Caletta
Hotely a apartmány La Caletta, všechna ubytování v La Caletta
4 hvězdičkové hotely v La Caletta
Zobrazit více + Méně -
Hotel Cala Della Torre
Via Cagliari 48, La Caletta, Itálie
Cala Della Torre Resort La Caletta je 4-hvězdičkové ubytování situované ve vzdálenosti 2 km od Spiaggia di Posada. Toto místo nabízí také sejf a 24-hodinovou bezpečnostní službu.
Hotel S'Arena Beach
Loc. S'Arenarju - La Caletta, La Caletta, Itálie
Hotel S'Arena Beach La Caletta nabízí výhled na hory a pohodlné umístění, také je v 25-minutové pěší vzdálenosti od Spiaggia di San Giovanni. Ubytování poskytuje 60 pokojů vybavených malým sejfem…
3 hvězdičkové hotely v La Caletta
Zobrazit více + Méně -
- Hotel Essenza Di Mirto
- Bed and Breakfast Sa Marina
- B&B La Terrazza
- La Locanda Del Mare -Domo- Affittacamere
- Hotel Caletta Sul Mare
- Hotel Le Residenze Del Mare
- Hotel Luscofusco
- Phiniscollis B&B
- B&B De Janas
- Hotel L'Aragosta
- Hotel L'Ancora
- La Rosa Affittacamere
- Gio Guest House
- Summer Room- Fronte Spiaggia
- Bed and Breakfast La Stradetta
- Bed and Breakfast Arena Bianca
- Villa Sari Affitta Camere
- White Sand Affittacamere
- Hotel Casa Mariagrazia
- Il Canarino Affittacamere
- Aparthotel Le Residenze Del Porto
- Affittacamere A Due Passi Dal Mare
Hotel Il Porticciolo
Via Livorno, 69 2 Piano, La Caletta, Itálie
Tento 3-hvězdičkový Hotel Il Porticciolo se nachází 25 minut chůze od Spiaggia di Su Tiriarzu a je blízko Porto Turistico di La Caletta.
Hotel Bed & Blu
36 Via Nazario Sauro Piano Primo, La Caletta, Itálie
Tento 3-hvězdičkový Hotel Bed & Blu se nachází 6 minut chůze od Porto Turistico di La Caletta a je blízko Chiesa Nostra Signora di Fatima. Součástí areálu je i Wi-Fi v pokojích.
Bed and Breakfast La Caletta
Via Cagliari Zona Portuale. 08020 La Caletta Nu. Italy, La Caletta, Itálie
2-hvězdičkový hotel Bed and Breakfast La Caletta je situován 4 km od Spiaggia Orvile. Umístěný pouze 5 minut chůze od centra města La Caletta, blízko k Chiesa Nostra Signora di Fatima.
Doporučené hotely v La Caletta
Zobrazit více + Méně -
- Appartamento Salvatore Caletta Sul Mare Con Parcheggio Privato
- Villa Le Ginestre
- Blu Caletta - Waterfront Apartment With Garden
- Bed and Breakfast La Perla Del Mare 2
- Vila L'Elicriso
- Lamare
- Vintage Home
- Bed and Breakfast La Rosa Dei Venti
- Mares E Montes Appartamenti La Caletta
- Bed and Breakfast Stella Marina
- Appartamento Da Caterina
- Apartmán Montelongu 2
- Apartmán Casa Al Mare A La Caletta
- Villa Pina E Salvatore
- Bed and Breakfast Il Giglio Del Mare
- Silver Rooms
- B&B Casa Caletta
- Design Apartments - Studio
- Villetta 5 La Caletta
- Holiday Home Lia By Interhome
- Corona'S Apartment- Fronte Spiaggia
- Apartment Bellina By Interhome
- Rekreační dům Le Due Palme Angelo
- Casetta Emalu
- Sweet Holidays Relax A La Caletta - Berchida 1
- La Caletta Comfort - Wi-Fi, Ac, Parcheggio
- Apartmán Mandras 2
- Smeralda Guest House
- Apartmán Mandras 3
- Apartmán La Caletta 3
- Apartment Green House By Interhome
- Hotel La Terra Dei Nuraghi
- Apartment Blue House By Interhome
- Vila Girasole
- Apartmán Attico Vista Mare
- Beach Apartment- Fronte Spiaggia
- La-Dolce-Vita-Holiday-Home
- La Casa Di Marisa
- Hotel Sardinia Lifestyle
- Apartmán Italianway - Palermo 61
- Apartmán Vista Mare & Design
- Apartmán Margherita
- Massetti Rooms
- Vila Blu 04
- Apartmán Caletta Bay View
- Apartmán Casa Maddalena
- Hotel La Caletta
- Hotel Locazione Turistica Casa Luna 3
- Bed and Breakfast Bb Su Coro
Bed and Breakfast La Perla Del Mare
Via Santa Giusta, La Caletta, Itálie
Areál je vzdálen 5 minut pěšky od centru města La Caletta. You'll need 43-minute drive to Olbia airport.
Casa Vacanze Oltre La Caletta - 350 Mt Dalla Spiaggia
42 Via Trapani, La Caletta, Itálie
Vila Casa Vacanze Oltre La Caletta - 350 Mt Dalla Spiaggia je situována vedle Grotta di Locoli, obsahuje terasu s jídelním stolem. Ubytování se nachází 3 km od Hrad Castello della Fava a asi 500…