Σαρδηνία >
Putzu Idu
Putzu Idu ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Putzu Idu
Hotel Raffael Phg
Localita' Putzu Idu Via S'Architeddu, 58, Putzu Idu, Ιταλία
Το Hotel Raffael Phg Putzu Idu 4 αστέρων απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από την παραλία, και προσφέρει δωμάτια με θέα στη θάλασσα.
Albergo Residenziale Menhirs
S'Arena Scoada, Putzu Idu, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Albergo Residenziale Menhirs Putzu Idu 3 αστέρων που απέχει 2 χλμ. από την Παραλία Sa Marigosa, παρέχει χώρο για πικ-νικ, εγκαταστάσεις αναψυχής και γήπεδο γκολφ. Το aparthotel…
Hotel Maluentu
Via Lungomare Putzu Idu, Putzu Idu, Ιταλία
Το Hotel Maluentu Putzu Idu με βεράντα είναι 2 χλμ. από την Παραλία Sa Marigosa. Αυτό το ξενοδοχείο 3 αστέρων διαθέτει 14 δωμάτια, καθώς και αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Putzu Idu
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Casa Sofia Βίλα
- Holiday Home Cassiopea
- Fronte Mare S'Arena Scoada Διαμέρισμα
- Samarighouse Βίλα
- Babbo House Sa Rocca Tunda Βίλα
- Casa Dei Bucanieri-Seaside Garden
- Sunshine Luxury Seafront House - S'Arena Scoada Βίλα
- Il Lentischio Del Sinis Βίλα
- Casa Sulla Sabbia Βίλα
- Casa Sul Mare A Putzu Idu - Grazie Di Esistere Βίλα
- Il Rifugio Di Mandriola Βίλα
- Belvedere At Incodia Apartments
- Casetta Sole E Mare
- Appartamento Capo Mannu-Mandriola
- Villa Laura - Putzu Idu
- Tomaso Βίλα
- Vistamare Incodia Apartments
- Villa Anna At Incodia Apartments
- Agriturismo La Mimosa
- Villa Luigi
- Villa Marina Art Guesthouse
- Acqua Chiara Beachfront Home
- La Perla Del Mare Διαμέρισμα
- Appartamento Fronte Mare - Waterfront Apartment
- Agriturismo Sabori Antigu
- Casa Fiorita Βίλα
- Estay - Casa Ida - Exclusive Sea View
- Casa Mandriola- Peacefull Escape Διαμέρισμα
- Casa Vacanze Mandriola Putzuidu Capo Mannu
- Mistral Holiday Home
- Il Ginepro Putzu Idu Ξενοδοχείο
- Villa Gianni
- Sardinia Ovest 2 Βίλα
- Lola'S Sweet Home
- Mandriola-Surf Paradise Casa A 2 Passi Dal Mare
- Il Ginepro Nature & Sea
- Estay - L'Angolo Blu
- Casa S'Architteddu-Coastal Escape Διαμέρισμα
- Mandriola House Facing The Sea - Free Wifi Διαμέρισμα
- Estay - Marine View House - Outdoor Relax
- Villa Sa Mora
- Agriturismo Sabori Antigu
- Rinac Luxury Apartment Superior - S'Arena Scoada
- Ginepro & Co Nature Resort
- Ampio Appartamento Mare Ca Domus Collection
- Villa Stefania
- Rinac Apartment - S'Arena Scoada
- Simbucada Home Sea E Relax - Pet Friendly
- Villetta Sul Mare Di Putzu Idu
Capo Mannu Surf Cabana House 100Mt From Sea
Via S'Arrodelli, 38, Putzu Idu, Ιταλία
Η Capo Mannu Surf Cabana House 100Mt From Sea Putzu Idu παρέχει πρόσβαση στη βεράντα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν την Παραλία Sa Marigosa, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Εξαιρετκό
(2 σχόλια)
Mandriola Putzuidu Capo Mannu Βίλα
Scal'E Cuaddus, Putzu Idu, Ιταλία
Διαμένοντας στην Mandriola-Capo Mannu-Casa Vacanze, θα βρεθείτε σε απόσταση μόλις 15 λεπτών με τα πόδια από Sa Mesa Longa κοντά σε Mandriola. Αυτή η βίλα διαθέτει δωμάτια με τηλεόραση με δορυφορικά…